Elit Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.
                                      Fatih Mh. 184 Sk. No: 35 Sarnıç Gaziemir İzmir        
                                   TEL : +90 232 281 48 00    FAX : +90 232 281 48 16
      HAKKIMIZDA
Elit Plastik San.Tic.Ltd.Şti. tarımsal ve peyzaj sulama sistemleri konusunda 1990 yılından beri faaliyet göstermekte olup alanında projelendirme, uygulama, teknik destek, tedarik , satış ve satış sonrası servis hizmetlerini tek çatı altında vermektedir. Bu hizmetleri verirken, gerek tarımsal gerekse peyzaj sulama sistemlerinde dünya genelinde, konusunda öncü olmuş yüksek kalitedeki ürünleri kullanmaktadır.

         Tarımsal sulama projelerinde, John Deere (Plastro), Seo Won, Jain Irrigation, Cepex  gibi markaların bölgesel temsilciliğini yapmakta, peyzaj alanlarının sulama projeleri ve otomasyonları konusunda ise dünya lideri olan Hunter markasının  ile çalışmakta olup markanın 2013 yılından itibaren Türkiye distribütörlüğünü de yapmaktadır. Ayrıca firmamız yüksek kalitede üretim yapan birçok yerli firmanın da bayiliğini yapmakta ve projelerinde daima birinci kalite ürünler kullanmaktadır.

         

         Firmamızın müşteri profili Kamu ve özel sektör olmak üzere iki ana gruptur. Kamu sektöründe Belediyeler, Üniversite kampus alanları, Kamuya ait Zirai kuruluşlar özel sektörde ise başta peyzaj firmaları yapı marketler olmak üzere inşaat şirketleri ve çeşitli mühendislik ve proje şirketleri gelmektedir. Kamu kuruluşlarına ve bayilerimize firmamız teknik destek, proje desteği vermek ile birlikte, çalışanlarına, firmamız bünyesinde teknik eğitim, seminer, yeni ürün ya da yeni teknikler konusunda da eğitim organizasyonları yaparak da destek olmaktadır.

       

         Bunlarla birlikte, özellikle Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerde faaliyet gösteren Türk firmalarına ya da o ülkelerin yerel firmalarına anahtar teslim tarımsal ve peyzaj sulama projeleri konusunda da hizmet üretmekteyiz.

       

         Ana hedefimiz, mevcut ekonomik şartları da göz önünde bulundurarak ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden,  rekabetçi fiyatlarla birlikte müşteri memnuniyetini devam ettirmektir.
ANASAYFA ÜRÜNLER HAKKIMIZDA PROJELENDİRME İLETİŞİM
ONLİNE ALIŞVERİŞ İÇİN TIKLAYINIZ